DD26S10ANVLS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26S10ANVLS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S10ANVLS
DigiKeys varenummer
4306-DD26S10ANVLS-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S10ANVLS
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C