DD26M32S0T0-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M32S0T0-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M32S0T0-14
DigiKeys varenummer
4306-DD26M32S0T0-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M32S0T0-14
Beskrivelse
DD26M32S0T0-14
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C