DD26M3000S-759.1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M3000S-759.1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M3000S-759.1
DigiKeys varenummer
4306-DD26M3000S-759.1-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M3000S-759.1
Beskrivelse
DD26M3000S-759.1
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C