DD26M200V3S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M200V3S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M200V3S/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26M200V3S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M200V3S/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C