DD26M10GT20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M10GT20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M10GT20/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26M10GT20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M10GT20/AA
Beskrivelse
DD26M10GT20/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C