DD26M10GE0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M10GE0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M10GE0/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26M10GE0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M10GE0/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, kabelklemme, monterings hardware, afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C