DD15S4B30T2X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S4B30T2X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S4B30T2X/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15S4B30T2X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S4B30T2X/AA
Beskrivelse
DD15S4B30T2X/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C