DD15S32S60V30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S32S60V30 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S32S60V30
DigiKeys varenummer
4306-DD15S32S60V30-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S32S60V30
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C