DD15S32000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 21
Billede for DD15S32000X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S32000X
DigiKeys varenummer
4306-DD15S32000X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S32000X
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C