DD15S2S0V50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S2S0V50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S2S0V50
DigiKeys varenummer
4306-DD15S2S0V50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S2S0V50
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C