DD15S20ANT2S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S20ANT2S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S20ANT2S
DigiKeys varenummer
4306-DD15S20ANT2S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S20ANT2S
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C