DD15M4R70T2S | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 4306-DD15M4R70T2S-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | DD15M4R70T2S |
Beskrivelse | CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse |
Datablad | Datablad |
Kategori | Primær materiale Metal |
Mfr | Kappemateriale, finish Rustfrit stål |
Serie | Kontaktfinish Guld |
Emballage Pose | Kontaktfinishs tykkelse Flash |
Varestatus Aktiv | IP (Ingress Protection) IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt |
Stikforbindelse udformning | Klassifikation for materiales brandfarlighed UL94V-0 |
Stikforbindelse type Stik, Hanben | Funktioner Monteringsbeslag |
Antal positioner | Spændingsklassifikation 300V |
Antal rækker 3 | Farve Blå |
Monteringstype | Kontaktform Bearbejdet |
Kontakttype Signal | Kontaktmateriale Kobberlegering |
Flangefunktionalitet Anlægsside, Hunskruelås (4-40) | Driftstemperatur -55°C – 125°C |