DD15M300T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M300T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M300T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15M300T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M300T20/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C