DD15M2S50V5X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M2S50V5X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M2S50V5X
DigiKeys varenummer
4306-DD15M2S50V5X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M2S50V5X
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C