DD15M200V30/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M200V30/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M200V30/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15M200V30/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M200V30/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C