DD15M10LV5Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M10LV5Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M10LV5Z
DigiKeys varenummer
4306-DD15M10LV5Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M10LV5Z
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C