DD104S3S000/AA-view2
DD104S3S000/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD104S3S000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD104S3S000/AA
Beskrivelse
CONN DSUB HD RCPT 104P VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
104 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Emballage
Bakke
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C