CBD13W6M2000Z/AA
DigiKeys varenummer
4306-CBD13W6M2000Z/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
CBD13W6M2000Z/AA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 koaksial eller strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Boks
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Blå
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Kontakttype
Signal og koaksial eller strøm (ikke inkluderet)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C