GLPSF-UH350-6X1
DigiKeys varenummer
3299-GLPSF-UH350-6X1-ND
Producenter
Producentens varenummer
GLPSF-UH350-6X1
Beskrivelse
RF ANT 377.5MHZ MODULE SMA STUD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
377,5MHz, 657,5MHz, 750MHz, 767,5MHz, 892MHz, 1,5835GHz, 1,955MHz, 2,0025GHz, 2,45GHz, 2,495GHz, 3,6GHz, 5,4GHz, 5,55GHz 2G, 3G, 5G, Bluetooth, mobiltelefon, ISM, LoRa, LPWAN, LMR/TETRA/P25, LTE, Wi-Fi Modul RF-antenner 350MHz – 405MHz, 617MHz – 698MHz, 698MHz – 802MHz, 733MHz – 802MHz, 824MHz – 960MHz, 1,559GHz – 1,608GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 1,805GHz – 2,2GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 4,9GHz – 5,9GHz, 5,15GHz – 5,95GHz 2dBi, 1,5dBi, 2,8dBi, 3,5dBi, 4,1dBi, 3dBic, 4,6dBi, 5,9dBi, 5,6dBi, 5,5dBi, 7,3dBi, 5,5dBi, 4,5dBi Sma (3), Sma han (1) Stift
Kategori
Antal bånd
13
Producenter
Amphenol PCTEL
VSWR
Serie
Gain
2dBi, 1,5dBi, 2,8dBi, 3,5dBi, 4,1dBi, 3dBic, 4,6dBi, 5,9dBi, 5,6dBi, 5,5dBi, 7,3dBi, 5,5dBi, 4,5dBi
Emballage
Boks
Effekt - Maks.
50 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 304,8mm, LNA
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Navigation, Wi-fi
Terminering
Sma (3), Sma han (1)
Frekvensgruppe
Bredbånd
IP (Ingress Protection)
IP67
Frekvens (center/bånd)
377,5MHz, 657,5MHz, 750MHz, 767,5MHz, 892MHz, 1,5835GHz, 1,955MHz, 2,0025GHz, 2,45GHz, 2,495GHz, 3,6GHz, 5,4GHz, 5,55GHz
Monteringstype
Stift
Frekvensområde
350MHz – 405MHz, 617MHz – 698MHz, 698MHz – 802MHz, 733MHz – 802MHz, 824MHz – 960MHz, 1,559GHz – 1,608GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 1,805GHz – 2,2GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 4,9GHz – 5,9GHz, 5,15GHz – 5,95GHz