ESGM02300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 1.200
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Assmann WSW Components
På lager: 0
Datablad
PTR Hartmann
På lager: 54
Altech Corporation
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Billede for ESGM02300 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ESGM02300
DigiKeys varenummer
ESGM02300-ND
Producenter
Producentens varenummer
ESGM02300
Beskrivelse
TERM BLK 2POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,295" (7,50mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol PCD Shenzhen
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bakke
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Positioner pr. niveau
2
Kontaktmateriale - Belægning
Kobberlegering - fortinnet
Afstand
0,295" (7,50mm)
Klemmemateriale - belægning
Kobberlegering - forniklet
Koblingsretning
Vandret med kort
Skruemateriale - Belægning
Kobberlegering - forniklet
Strøm
17.5 A
Moment - Skrue
0,5Nm (4,4Lb-In)
Spænding
300 V