DBMF25P300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
På lager: 253
Billede for DBMF25P300 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DBMF25P300
DigiKeys varenummer
DBMF25P300-ND
Producenter
Producentens varenummer
DBMF25P300
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
DBMF25P300 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Belagt med gul kadmium
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Spændingsklassifikation
300V
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Termoplast
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Messing
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C