DBM25P343 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
På lager: 253
Billede for DBM25P343 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DBM25P343
DigiKeys varenummer
DBM25P343-ND
Producenter
Producentens varenummer
DBM25P343
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
DBM25P343 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Belagt med gul kadmium
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
Barsk miljø
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
7,5A pr. kontakt
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Termoplast
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C