L717TSCH37POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSCH37POL2RM8
DigiKeys varenummer
L717TSCH37POL2RM8-ND
Producenter
Producentens varenummer
L717TSCH37POL2RM8
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
L717TSCH37POL2RM8 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
600V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C