HM2P07PD5110N9LF
HM2P07PD5110N9LF
Amphenol ICC’s Millipacs® High Speed Connectors
HM2P07PD5110N9LF
DigiKeys varenummer
609-2125-ND
Producenter
Producentens varenummer
HM2P07PD5110N9LF
Beskrivelse
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Position Headerstik, Hanben Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HM2P07PD5110N9LF Modeller
Kategori
Antal rækker
5
Producenter
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Terminering
Prespasning
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Headerstik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
1.5 A
Stikforbindelse udformning
A 22
Spændingsklassifikation
750Vrms
Antal positioner
110
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antal positioner belastet
Alle
Funktioner
Kortstyr
Afstand
0,079" (2,00mm)