DBM25S343 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Amphenol CS (Commercial Products)
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 428
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 832
Billede for DBM25S343 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DBM25S343
DigiKeys varenummer
DBM25S343-ND
Producenter
Producentens varenummer
DBM25S343
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
DBM25S343 Modeller
Terminering
Loddemetal
Aktiv
IP (Ingress Protection)
Barsk miljø
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A pr. kontakt
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C