DAL7W2P343H40LF
DigiKeys varenummer
DAL7W2P343H40LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
DAL7W2P343H40LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 7POS VERT SOLDER
Detaljeret beskrivelse
7 (5 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
DAL7W2P343H40LF Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Kortside (M3)
Strømklassificering (AMPS)
7,5A, 40A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 7W2
Driftstemperatur
-55°C