DAL3W3P543H30LF
DigiKeys varenummer
DAL3W3P543H30LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
DAL3W3P543H30LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
3 (strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
DAL3W3P543H30LF Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (M3)
Strømklassificering (AMPS)
30A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
1
Kontaktmateriale
Messing
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 3W3
Driftstemperatur
-55°C – 125°C