DAL3W3P500G30LF
DigiKeys varenummer
DAL3W3P500G30LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
DAL3W3P500G30LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 (strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DAL3W3P500G30LF Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (M3)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
30A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
1
Dielektrisk materiale
Termoplast
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 3W3
Driftstemperatur
-55°C – 125°C