DA15P064TXLF
DA15P064TXLF
DA15P064TXLF
DigiKeys varenummer
609-1512-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA15P064TXLF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DA15P064TXLF Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Naturlig
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Termoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C