D37S24A4GL00LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 420
På lager: 981
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
D37S24A4GL00LF
DigiKeys varenummer
D37S24A4GL00LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
D37S24A4GL00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
D37S24A4GL00LF Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Belagt med tin-nikkel
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C