D25S33E6RL09LF
DigiKeys varenummer
D25S33E6RL09LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
D25S33E6RL09LF
Beskrivelse
CONN DSUB RCPT 25P R/A SLD PASTE
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
D25S33E6RL09LF Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,318" (8,08mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortstyr, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA), Nylon, Glasfyldt
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Driftstemperatur
-55°C