D25S13A4GL00LF
DigiKeys varenummer
609-1506-ND
Producenter
Producentens varenummer
D25S13A4GL00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
D25S13A4GL00LF Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,409" (10,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Driftstemperatur
-55°C – 125°C