D15P33E4GL00LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EDAC Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 3.290
Datablad
På lager: 53
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
D15P33E4GL00LF
DigiKeys varenummer
D15P33E4GL00LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
D15P33E4GL00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
D15P33E4GL00LF Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Belagt med tin-nikkel
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,318" (8,08mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Termoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C