77313-122-32LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
På lager: 42
Datablad
Samtec Inc.
På lager: 0
Sullins Connector Solutions
På lager: 558
Sullins Connector Solutions
På lager: 57
På lager: 78
På lager: 693
På lager: 152
På lager: 10
Tilslutnings-header Hulmontering 32 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
77313-122-32LF
DigiKeys varenummer
77313-122-32LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
77313-122-32LF
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
77313-122-32LF Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,305" (7,75mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,526" (13,35mm)
Emballage
Pose
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktudformning
Kvadratisk
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Guld eller guld, GXT™
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Termoplast
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-65°C – 130°C
Antal positioner belastet
Alle
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Isoleringsfarve
Sort
Kappe
Uafskærmet
Strømklassificering (AMPS)
3A pr. kontakt