53611-S10-6LF
DigiKeys varenummer
609-6481-ND
Producenter
Producentens varenummer
53611-S10-6LF
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 10 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
53611-S10-6LF Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Låsehager til låsning/udkast
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,150" (3,81mm)
Emballage
Bakke
Isoleringshøjde
0,640" (16,26mm)