52601-S20-4LF
DigiKeys varenummer
609-3594-ND
Producenter
Producentens varenummer
52601-S20-4LF
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 20 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
52601-S20-4LF Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Emballage
Bakke
Isoleringshøjde
0,365" (9,27mm)