L77DFC37S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
NorComp Inc.
På lager: 15
Datablad
Similar
NorComp Inc.
På lager: 0
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DFC37S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DFC37S
DigiKeys varenummer
L77DFC37S-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DFC37S
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
L77DFC37S Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Emballage
Pose
Kontaktfinishs tykkelse
20,0µin (0,51µm)
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C