L77DD50SOL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Amphenol CS (FCI)
På lager: 0
Datablad
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DD50SOL2
DigiKeys varenummer
L77DD50SOL2-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DD50SOL2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
L77DD50SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-55°C – 125°C