L77DD50SAM4B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Billede for L77DD50SAM4B er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DD50SAM4B
DigiKeys varenummer
L77DD50SAM4B-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DD50SAM4B
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Emballage
Bakke
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,590" (14,99mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Kontaktmateriale
Messing
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C