L77DAH15SOL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 633
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
På lager: 615
Datablad
Amphenol CS (FCI)
På lager: 3.061
Amphenol CS (FCI)
På lager: 0
Billede for L77DAH15SOL2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DAH15SOL2
DigiKeys varenummer
L77DAH15SOL2-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DAH15SOL2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
300V
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Termoplast, Glasfyldt
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C