L717TSCG37POL2RM5C309 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
På lager: 38
NorComp Inc.
På lager: 26
På lager: 256
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 849
Assmann WSW Components
På lager: 951
Amphenol CS (FCI)
På lager: 186
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L717TSCG37POL2RM5C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSCG37POL2RM5C309
DigiKeys varenummer
L717TSCG37POL2RM5C309-ND
Producenter
Producentens varenummer
L717TSCG37POL2RM5C309
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
L717TSCG37POL2RM5C309 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
600V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C