L717DC37PAM4B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 50
Datablad
På lager: 0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
NorComp Inc.
NorComp Inc.
På lager: 21
På lager: 85
Amphenol CS (FCI)
ITT Cannon, LLC
Billede for L717DC37PAM4B er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L717DC37PAM4B
DigiKeys varenummer
L717DC37PAM4B-ND
Producenter
Producentens varenummer
L717DC37PAM4B
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,590" (14,99mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Dielektrisk materiale
Termoplast, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Messing
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C