L17DBFRBA25P kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 364
Datablad
Similar
3M
På lager: 0
Datablad
På lager: 69
På lager: 67
På lager: 38
På lager: 13
På lager: 0
På lager: 199
På lager: 935
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L17DBFRBA25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRBA25P
DigiKeys varenummer
L17DBFRBA25P-ND
Producenter
Producentens varenummer
L17DBFRBA25P
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
L17DBFRBA25P Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse udformning
Funktioner
Gennemføring, Jordingsindhak, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Spændingsklassifikation
250V
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Termoplast, Glasfyldt
Monteringstype
Trådtykkelse
26 AWG
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 105°C