17EBH026PAM210
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
17EBH026PAM210
DigiKeys varenummer
17EBH026PAM210-ND
Producenter
Producentens varenummer
17EBH026PAM210
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
17EBH026PAM210 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,350" (8,89mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Farve
Sort
Monteringstype
Kontaktform
Stemplet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA), Nylon, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C