ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
DigiKeys varenummer
889-1822-ND
Producenter
Amphenol Audio
Producentens varenummer
ACJS-MV35-3S
Beskrivelse
CONN JACK STEREO 3.5MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", ministik) - hovedtelefon Telefonhunstik Stereo (3 ledere, TRS) Stikforbindelse Loddeøje(r)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACJS-MV35-3S Modeller
Kategori
Monteringstype
Panelmontering
Mfr
Terminering
Loddeøje(r)
Serie
Afskærmning
Uskærmet
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Farve på krop
Sølv, Sort
Stikforbindelse type
Telefonhunstik
Inkluderer
3 stk. - 1 stikforbindelse, 1 møtrik, 1 spændeskive
Køn
Hun
Husmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6, Glasfyldt
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Kontaktmateriale
Kobber
Brancheanerkendt koblingsdiameter
Panelhulsstørrelse
0,236" (5,99mm)