YK7010223000G
YK7010223000G
YK7010223000G
DigiKeys varenummer
YK7010223000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
YK7010223000G
Beskrivelse
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.433"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 kredsløb 0,433" (11,00mm) Barriereblok Stikforbindelse Skruer med fangplade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
YK7010223000G Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Topterminering
Skruer med fangplade
Producenter
Amphenol Anytek
Bundterminering
Pc-ben
Serie
Barrieretype
2 væg (dobbelt)
Emballage
Bulk
Funktioner
Hylster
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Terminalbloktype
Barriereblok
Klemmeskrues materiale
Stål
Antal kredsløb
2
Klemmeskrues finish
Zink
Antal ledningsindgange
2
Monteringstype
Hulmontering
Afstand
0,433" (11,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal rækker
1
Materiale - Isolering
Termoplast
Strømklassificering (AMPS)
30A
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Spændingsklassifikation
300V