YK6031713000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for YK6031713000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YK6031713000G
DigiKeys varenummer
YK6031713000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
YK6031713000G
Beskrivelse
CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.394"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17 kredsløb 0,394" (10,00mm) Barriereblok Stikforbindelse Skruer med fangplade
Kategori
Topterminering
Skruer med fangplade
Producenter
Amphenol Anytek
Bundterminering
Loddeøjer
Serie
Barrieretype
2 væg (dobbelt)
Emballage
Bulk
Funktioner
Hylster, Flange
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Terminalbloktype
Barriereblok
Klemmeskrues materiale
Stål
Antal kredsløb
17
Klemmeskrues finish
Zink
Antal ledningsindgange
17
Monteringstype
Chassis, Panel
Afstand
0,394" (10,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal rækker
1
Materiale - Isolering
Termoplast
Strømklassificering (AMPS)
20A
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Spændingsklassifikation
300V