YK6010423000G
YK6010423000G
YK6010423000G
DigiKeys varenummer
YK6010423000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
YK6010423000G
Beskrivelse
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.394"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 kredsløb 0,394" (10,00mm) Barriereblok Stikforbindelse Skruer med fangplade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
YK6010423000G Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Topterminering
Skruer med fangplade
Producenter
Amphenol Anytek
Bundterminering
Pc-ben
Serie
Barrieretype
2 væg (dobbelt)
Emballage
Bulk
Funktioner
Hylster
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Terminalbloktype
Barriereblok
Klemmeskrues materiale
Stål
Antal kredsløb
4
Klemmeskrues finish
Zink
Antal ledningsindgange
4
Monteringstype
Hulmontering
Afstand
0,394" (10,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal rækker
1
Materiale - Isolering
Termoplast
Strømklassificering (AMPS)
20A
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Spændingsklassifikation
300V