YK5041123000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
On Shore Technology Inc.
Billede for YK5041123000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YK5041123000G
DigiKeys varenummer
YK5041123000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
YK5041123000G
Beskrivelse
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 kredsløb 0,374" (9,50mm) Barriereblok Stikforbindelse Skruer med fangplade
Kategori
Topterminering
Skruer med fangplade
Producenter
Amphenol Anytek
Bundterminering
Pc-ben
Serie
Barrieretype
2 væg (dobbelt)
Emballage
Bulk
Funktioner
Hylster
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Terminalbloktype
Barriereblok
Klemmeskrues materiale
Stål
Antal kredsløb
11
Klemmeskrues finish
Zink
Antal ledningsindgange
11
Monteringstype
Hulmontering
Afstand
0,374" (9,50mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal rækker
1
Materiale - Isolering
Termoplast
Strømklassificering (AMPS)
20A
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Spændingsklassifikation
300V