YK3030323000G
YK3030323000G
YK3030323000G
DigiKeys varenummer
YK3030323000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
YK3030323000G
Beskrivelse
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.3"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 kredsløb 0,300" (7,62mm) Barriereblok Stikforbindelse Skruer med fangplade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
YK3030323000G Modeller
Kategori
Trådtykkelse
14-22 AWG
Producenter
Amphenol Anytek
Topterminering
Skruer med fangplade
Serie
Bundterminering
Pc-ben
Emballage
Bulk
Barrieretype
2 væg (dobbelt)
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Terminalbloktype
Barriereblok
Klemmeskrues materiale
Stål
Antal kredsløb
3
Klemmeskrues finish
Zink
Antal ledningsindgange
3
Monteringstype
Hulmontering
Afstand
0,300" (7,62mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal rækker
1
Materiale - Isolering
Termoplast
Strømklassificering (AMPS)
15A
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Spændingsklassifikation
300V